ویژه‌برنامه‌های نوروزی شبکه٢ ؛ «کلاه‌قرمزی» و «فیتیله‌ای‌ها» برگشتند

شبکه٢ در نوروز۹۶ با تدارک عیدانه‌هایی ویژه از جمله سریال‌های ایرانی، مسابقات و سرگرمی و ویژه‌برنامه‌های مختلف و گشت‌های ایرانگردی مهمان مخاطبان خواهد بود.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، برنامه ویژه سال تحویل با اجرای پژمان بازغی و احتمالا داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) یکشنبه ٢٩اسفند از ساعت ٢١ تا ٢٣ و دوشنبه ٣٠اسفند از ساعت ٨ الی ١۶ تقدیم بینندگان این شبکه خواهد شد. این ویژه‌برنامه با بخش‌های نمایشی، گفتگو با هنرمندان و چهره‌های شاخص فرهنگی‌هنری همچنین دعوت از اقشار مختلف جامعه که دارای ویژگی خاصی هستند، همراه مخاطبان خود خواهد بود. در این ویژه‌برنامه که گمان می‌رود در لوکیشن محله گل و بلبل برگزار شود، عوامل این مجموعه تلویزیونی حضور خواهند داشت.

سریال نوروزی «مرز خوشبختی»
سریال نوروزی شبکه٢ با نام «مرز خوشبختی» در تعطیلات سال نو هر شب ساعت ٢١:٣٠ از این شبکه روانه آنتن می‌شود. این مجموعه که مضمونی طنز و اجتماعی دارد، کاریست از گروه فیلم و سریال شبکه٢ و برای نمایش در ایام نوروز آماده شده است. «مرز خوشبختی» روایتی است از دغدغه جوانان برای اشتغال، مسئله بیکاری و مهاجرت معکوس از شهرهای بزرگ به شهرستان‌ها.
همچنین در ایام عید در «محله گل و بلبل» که همه ماجراهای آن در یک محله خیالی متشکل از خانه‌ها، خیابان‌ها، کوچه‌ها، مغازه‌ها و شهروندانی که هر کدام دغدغه‌های متفاوتی دارند، دنبال می‌شود، یک داستان ١۵قسمتی اتفاق می‌افتد. این مجموعه هر روز ساعت١٨:۴٠ و بازپخش آن ساعت ١٠:٣٠ تقدیم مخاطبان می‌شود.

«کلاه قرمزی» برگشت
مجموعه «کلاه قرمزی» کارى از گروه کودک و نوجوان شبکه٢ در جدول پخش برنامه‌هاى نوروزى این شبکه قرار دارد تا در سال جدید مخاطبان خود را همراهی کند. این مجموعه هر شب ساعت ٢٠:٠٠ روانه آنتن می‌شود. برنامه «بهترین شو» با حضور عموهای فیتیله‌ای عنوان برنامه دیگری است که در قالب یک مسابقه استعدادیابی کودکان و نوجوانان، به تهیه‌کنندگی علیرضا آقایی و اجرای محمد مسلمی، علی فروتن و حمید گلی در ایام نوروز پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها ساعت ١۴:٠٠ در جدول پخش برنامه‌های شبکه٢ سیما قرار دارد. «خانه بی‌بی‌گندم» عنوان یک مجموعه عروسکی به تهیه‌کنندگی امین امانی است که در ایام عید هر روز ساعت ١٠:٠٠ صبح از این شبکه پخش می‌شود. همچنین «مسابقه محله» برنامه سرگرم‌کننده‌ای که سال‌هاست با تهیه‌کنندگی و اجرای مسعود روشن‌پژوه به روی آنتن می‌رود، در لیست برنامه‌های نوروزی این شبکه قرار دارد. پخش این برنامه که با حضور کودکان و نوجوانان در شهرهای مختلف ضبط می‌شود، در ایام عید نیز هر روز ساعت١٣:۴۵ پخش خواهد شد.

«جیب جیب» تا «شهر به شهر»
«جیب جیب» مجموعه‌ای با ساختاری پویانمایی است که پخش آن از عید نوروز برای مخاطبان خردسال این شبکه در نظر گرفته شده است. این مجموعه دو کاراکتر فانتزی دارد که به همراه یک کودک و عروسکش در هر برنامه موضوعی جدید را برای این رده سنی با نگاهی متفاوت بازگو می‌کند. جیب جیب هر روز ساعت١٣:٣٠ به مخاطبان خردسال این شبکه ارائه می‌شود. برنامه «شهر به شهر» به بررسی آداب و رسوم مناطق مختلف ایران با حضور نوجوانان هر منطقه خواهد پرداخت. این برنامه هر روز ساعت١۴ از شبکه٢ سیما پخش
می‌شود.

ادای دینی به غایبان آسمانی بهار٩۶
گروه برنامه‌ساز «از آسمان» در نوروز٩۶ گفتگوی نوروزی در کنار سفره هفت‌سین بر مزار شهدای مدافع حرم و بیان خاطرات عیدانه این شهدای بزرگوار را برای بینندگان این شبکه تدارک دیده که هر روز ساعت١٢:۵٠ به روی آنتن خواهد رفت.برنامه «راهیان نور» عنوان مستندگزارشی است که هر روز ساعت١١:٣٠ ارتباط با مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور شامل جبهه‌های خوزستان، ایلام و کرمانشاه را برای بینندگان خود فراهم
کرده است.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس