نسخه پی دی اف

خواص شگفت انگیزپوست موز

آریا بی ریا- ما را بگو که تا حالا فکرمی‌کردیم فقط پوست آدامس موزی‌ها خوشمزه و قابل خوردن است. حالا ژاپنی‌ها موفق به تولید موزی شده‌اند که پوستش قابل خوردن است.خیلی هم عالی. چون؛
﷯ وقتی توی پلاستیک زباله دم در حیاطمان پوست موز نبود، همسایه‌ها به این نتیجه می‌رسیدند که ما از این موز نخورده‌ها هستیم. ولی با تولید این نوع موز، همسایه‌ها (که حتما ٢۴ ساعته مشغول گمانه‌زنی درباره ما هستند) خیال می‌کنند چون از این موز جدیدها می‌خوریم، پوست موز، توی پلاستیک زباله ‌رویت نمی‌شود.
﷯ از این به بعد در مهمانی‌ها، به محض اینکه میزبان به اتاق دیگری رفت، می‌توانیم از فرصت پیش‌آمده، حداکثر استفاده را بکنیم و کمبود ویتامین‌هایمان را با استفاده از موزها حل‌کنیم آن‌هم بدون ترس حل و فصل و بعد از اتمام مهمانی و بدون جا گذاشتن هیچ گونه اثر جرمی.
﷯ در کشورهایی که آن دور دورها هستند، نهادهای فرهنگی خیلی سعی‌کردند کاری کنند مردم زباله‌هایشان را روی زمین نیندازند ولی موفق نشدند. با تولید این نوع موز شاهد تولید زباله کمتری در آن دور دورها خواهیم بود. امیدواریم دانشمندان ژاپنی، فکری هم به حال تخمه‌های زره‌پوش ژاپنی بکنند تا پوست آن‌ها هم خورده شود و باز هم زباله کمتری روی زمین ریخته شود.
﷯ با اینکه ما فقط خود موز را می‌خوریم نه پوستش را ولی میوه فروش‌ها موز را با پوست ‌آن وزن می‌کنند و می‌فروشند. انگار که موزها هم مثل قبض‌ها، آبونمان، عوارض و تبصره دارند. امیدواریم با آمدن این موز جدیدها، بابت پولی که به پوست موز می‌دهیم، هیچ کدام از اعضای بدنمان علی الخصوص دلمان نسوزد.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس