نسخه پی دی اف

انتقال خطوط به پایانه شهید هاشمی نژاد ممکن نیست

بیجاری - «با سلام و خسته نباشید. با توجه به شلوغی بیش از حد پایانه شهدا تقاضا می‌شود تعدادی از خطوط، به‌ویژه خط‌های ٣٩ و ٢١ را به پایانه هاشمی‌نژاد منتقل کنند. برخی اوقات با ازدحام مردم و اتوبوس‌ها روبه‌رو هستیم. لطفا به این موضوع رسیدگی کنید! با تشکر». مدیر روابط عمومی سازمان اتوبوس‌رانی مشهد در پاسخ به این پیامک بیان کرد: پس از افتتاح پایانه شهید هاشمی‌نژاد، خطوط مستقر در ابتدای خیابان شیرازی و پایانه خطی شهید هاشمی‌نژاد به پایانه‌های شهدا و شهید هاشمی‌نژاد منتقل شدند.
عباس اتحادی افزود: اکنون در پایانه شهید هاشمی‌نژاد، ۶ خط در حال سرویس‌دهی به همشهریان عزیز هستند و امکان انتقال یا افزایش خطوط به دلیل محدودیت فضا در این پایانه میسر نیست.

جانمایی ایستگاه مقدور نیست
«با سلام و خسته نباشید به کارکنان روزنامه خوب شهرآرا، اتوبوس‌های تندرو در بولوار مصلی در مسیر رفت، نبش مصلی ٧ ایستگاه دارند اما در مسیر برگشت چنین نیست. برای اهالی خیلی سخت است؛ یا باید با فاصله زیاد به طرف مصلی ١٧ برویم یا به طرف مصلی ۵. باور کنید برای سالمندان به‌ویژه در فصل زمستان فاصله زیادی است. لطفا کمی هم به فکر سالمندان باشید! ما که نمی‌توانیم مانند جوانان سر پا بایستیم. لطفا اتوبوس‌رانی پیگیری کند!»مدیر روابط عمومی سازمان اتوبوس‌رانی مشهد در پاسخ به این پیامک نیز گفت: در محل توقف اتوبوس‌های تندرو در مسیر رفت یعنی مصلی ٧، رمپ و فضای مناسب برای توقف اتوبوس وجود دارد، این در حالی است که با توجه به محدوده دوربرگردان و بافت تجاری متراکم در مسیر برگشت همین اتوبوس‌ها، جانمایی ایستگاه مقدور نیست.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس