نسخه پی دی اف

الو شهرآرا ...

اينجا تريبوني براي بيان نظرات، انتقادات، مشكلات و درخواست‌هاي شما شهروندان است كه مي‌توانيد از طريق روش‌های ذيل، آن‌ها را با ما در ميان بگذاريد.
﷯پيامك: ٣٠٠٠٧٢٨٩
تارنما: shahraraonline.com
اينستاگرام: shahraranews@
تلگرام:٠٩١۵۴٢٩۴۵٨٠
رایانامه: info@shahrara.com
تلفن: ۵-٣٧٢٨٨٨٨١-٠۵١
﷯ مراجعه حضوری

﷯ شهرداری ﷯
٠٩١۵٠٠٠٢١۵ سلام، تولیت محترم آستان قدس رضوی گفته بودند: گنبد حرم مطهر امام رضا (ع) باید از همه‌جای مشهد نمود داشته باشد؛ لطفا از بلندمرتبه‌سازی در حریم حرم جلوگیری کنید!
٠٩١۵٠٠٠٨۴۵ سلام‌علیکم. به شهرداری بفرمایید اگر ترافیک و آلودگی شهر برایشان مهم است به چه دلیل پس از گذشت چند سال و با وجود آسفالت بودن، بولوار نماز به سیدی (المهدی و قائم) باید همچنان مسدود باشد؟ در صورت بازگشایی کامل این بولوار، بخش زیادی از بار ترافیک خیابان‌های مجاور و موازی -به ویژه وکیل‌آباد- به این مسیر منتقل می‌شود.
﷯ شهروند: سلام. از شهرداری منطقه ٩ تقاضا داریم با توجه به چند مرحله مراجعه و تماس با مرکز ١٣٧ و بی‌توجهی درخصوص نشست عرضی مقابل پیروزی ٢.١ لطفا درباره این موضوع فکری بکنند! ممنونم.
شهروند: با سلام به شهرآرایی‌های گرامی، پیشنهاد می‌کنم شهرداری، زمین‌های خالی را که به جایگاه معتادان و زباله تبدیل شده است، تغییر دهد و در آن‌ها تاب و سرسره، میز پینگ‌پنگ و شطرنج و تور والیبال نصب کند و با این کار به جوانان انگیزه دهد.

﷯ تاکسی رانی ﷯
شهروند: سلام. در پاسخ به اظهارات جناب مدیرعامل تاکسی‌رانی باید عرض کنم شما از همان ابتدا مدافع تاکسی‌رانان بودید و هستید که جای تشکر دارد. می‌فرمایید یکسان‌سازی نرخ، تأثیر مثبتی در بازار کار دارد اما باید عرض کنم خیر. اگر واقعا خیرخواه مردم هستید شما نرخ تاکسی‌ها را کم کنید؛ از میدان امام حسین تا چهارراه دانش با همین زحمت‌کشان اینترنتی رفتم با چهار هزار تومان، در حالی که با تاکسی بی‌سیم تاکسی‌رانی همین مسیر ١٢هزار تومان شد. لطفا بیشتر به فکر مردم باشید!

﷯ شرکت گاز ﷯
شهروند: با تهیه گزارشی اختصاصی از مشکلات شهرک پرستوی شاندیز به ویژه نبود گازرسانی، نور امیدی بر دل ساکنان بتابانید و به رسالت مطبوعاتی خود جامه عمل بپوشانید که دعای ساکنان این شهرک بدرقه راهتان خواهد شد.
﷯ شهرآرا: شهروند گرامی با سلام، پیش از این به موضوع مطلب شما در قالب پاسخ به پیامک با عنوان «شهرک پرستو خارج از بافت شهری و روستایی است» در تاریخ ١۵ بهمن ٩۶ پرداخته شده است.

﷯ آموزش عالی ﷯
شهروند: جمعیت انبوهی از دانش‌آموزان در مناطق شمال مشهد مانند خواجه‌ربیع، طبرسی شمالی و رسالت وجود دارد اما دریغ از یک دانشگاه دولتی، پیام‌نور، علمی کاربردی، آزاد و... اگر از دید انسانی یا حتی انتفاعی نگاه کنید، تأسیس دانشگاه در این مناطق توجیه دارد.

﷯ مخابرات ﷯
﷯٠٩٠٣٠٠٠۵١٢ آنتن‌دهی همراه اول در خیابان شهید خزانه‌داری ٢٧ (منطقه ٣ مشهد) بسیار ضعیف است

﷯ اتوبوسرانی ﷯

٠٩٠١٠٠٠۶۶٨ سلام بر شهرآرا. از شما خواهشمندم پیگیری بفرمایید فکری به حال ایستگاه اتوبوس بین چهارراه خیام و نبش ارشاد بکنند؛ زیرا از آنجا که سایه‌بان و نیمکت ندارد، ماشین‌های شخصی برای بانوان که منتظر اتوبوس هستند، مزاحمت ایجاد می‌کنند. چند مرتبه شاهد این اتفاق ناپسند بودم. لطفا پیگیر باشید! ممنون.

﷯ متفرقه ﷯
﷯٠٩١۵٠٠٠٩٢٨ با عرض سلام و خسته نباشید، مجتمع پرستو، پس از ویرانی،که بیش از ١۵٠٠ نفر عضو دارد، از نعمت گاز و آب لوله‌کشی و برق شهری بی‌بهره است. از مسئولان و دست‌اندکاران خواهشمندیم فکری به حال اعضا کنند.
﷯ شهرآرا: شهروند گرامی با سلام، پیش از این به موضوع مطلب شما در قالب پاسخ به پیامک با عنوان «شهرک پرستو خارج از بافت شهری و روستایی است» در تاریخ ١۵ بهمن ٩۶ پرداخته شده است.
٠٩٣٩٠٠٠۵۶۴ چرا مجموعه‌های نظارتی بر عکس‌های محصولات خارجی در فروشگاه‌های آرایشی بهداشتی، عکاسی‌ها، فروش پوشاک و... نظارت نمی‌کنند؟
٠٩١٩٠٠٠۵٩٠ رسانه محترم لطفا فرهنگ‌سازی کنید اگر به لطف الهی برف ببارد، شهروندان بدانند برف‌بازى یا زدن گوله‌هاى برفی به یکدیگر عوارضى مانند ایجاد صدمات بدنى ضرب‌خوردگى به چشم‌ها و بینى و مناطق گیجگاهى و مرگ آنى در پی دارد.
﷯٠٩١۵٠٠٠٨٨١ در مدرسه‌ای هم‌جوار با جایگاه ١٠٧ خیابان ١٧ شهریور تدریس می‌کنم که کودکان معصوم در آن جست و خیز دارند؛ معلوم نیست در این جایگاه چه نوع بنزینی تخلیه می‌کنند که بوی آن با وجود در و پنجره بسته چنان در کلاس می‌پیچد که همه اذیت می‌شوند. لطفا بازرسی کنید که این جایگاه با انتشار بیش از حد بخارهای سرطان‌زای بنزین، آینده کودکان معصوم را سیاه نکند. با تشکر.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس