ازمیان خبرها

مهلت ارسال اثر به «حسنات» تمدید شد
بنابر اعلام دبیرخانۀ هفتمین جشنوارۀ ملی فیلم کوتاه «حسنات»، تاکنون ۱۵۲۵ اثر در دبیرخانۀ این جشنواره ثبت شده و مهلت ثبت آثار نیز تا اول آذرماه تمدید شده است.
به‌گزارش خبرگزاری «فارس»،‌ بنا‌بر اعلام دبیرخانۀ هفتمین جشنوارۀ ملی فیلم کوتاه «حسنات» تاکنون ١۵٢۵ اثر در
دبیرخانۀ این جشنواره ثبت شده و مهلت ثبت آثار نیز تا اول آذرماه تمدید شده است.
علاقه‌مندان به شرکت می‌توانند به سایت اطلاع‌رسانی جشنواره به‌آدرس hasanatfilm.ir مراجعه کنند.


برد ترانه‌سرا
دربرابر سه خواننده
شکایت اردلان سرفراز علیه سه خوانندۀ داخلی به نتیجه رسید. رضا صادقی، سینا سرلک و علی لهراسبی به‌اتهام سرقت ادبی با شکایت اردلان سرفراز ترانه‌سرا به دو سال حبس تعزیری محکوم شده‌اند. به‌گزارش «فارس»، این ترانه‌سرا که با بسیاری از خوانندگان خارج‌نشین همکاری داشته علیه سه خوانندۀ داخلی، به‌دلیل استفاده بدون اجازه از دو ترانه‌اش، شکایت کرده که دادگاه بدواً رأی به دو سال حبس تعزیری این خوانندگان داده است. علی جعفری، مدیر برنامه‌های رضا صادقی، ضمن تأیید خبر گفت: «ما هم از‌طریق رسانه‌ها این موضوع را شنیدیم. موضوع را از‌طریق وکیلمان پیگیری می‌کنیم. البته فکر نمی‌کنم موضوع مهمی باشد و طی روزهای آینده این مسئله حل خواهد شد.».


سیمرغ سر بر‌آورد
فراخوان سی‌و‌ششمین جشنوارۀ ملی فیلم «فجر» اعلام شد و امکان ثبت‌نام روی سایت جشنواره از اول آبان‌ماه فراهم خواهد بود. این جشنواره که از ۱۲ تا ۲۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ برگزار می‌شود در دو بخش «سودای سیمرغ» و «مسابقۀ تبلیغات سینمای ایران» خواهد بود. شماره‌تماس ۸۸۸۸۰۳۲۸ و سایت اینترنتی
www.fajrfilmfestival.com برای علاقه‌مندان به حضور در جشنواره و رزرو بلیت معرفی شده است.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس