شبکه

سری‌ جدید «کارآگاه گجت»‌ در «نهال»
سری جدید «کارآگاه ‌گجت» از امروز در شبکۀ «نهال» مهمان کودکان ایرانی می‌شود. مجموعۀ «کارآگاه گجت» هرهفته، پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها، رأس ساعت ۱۷ پخش می‌شود. این مجموعه با تکنیک سه‌بعدی و در ۲۳قسمت یازده‌دقیقه‌ای در کشور کانادا تولید شده است. در فرایند دوبلۀ این اثر که در استودیو «ایما» صورت گرفته است، اشکان لطفی‌پور در نقش مترجم، طاهره آدینه، به‌عنوان ویراستار، اشکان صادقی، سرپرست گویندگان، و ملیحه صلاحیان، در جایگاه تدوین و فارسی‌سازی، ایفای نقش کرده‌اند. داستان این مجموعه همچون سری قدیمی به دشمنی دکتر کلاو با کارآگاه گجت برمی‌گردد. مجموعۀ «کاراگاه گجت» به سفارش شبکۀ «کودک» سیما دوبله شده است.


سریال پلیسی
«تودۀ سیاه» را بشنوید
علاقه‌مندان شنیدن سریال‌های پلیسی می‌توانند شنوندۀ نمایش جدید «تودۀ سیاه» از رادیو «نمایش» باشند. نمایش «تودۀ سیاه» را حامد مقدم نوشته که دربارۀ مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر است. این سریال از روز شنبه ۲۲مهرماه، ساعت ۹صبح، از رادیو «نمایش» پخش می‌شود.


محمدرضا اصلانی
تجلیل می‌شود
فصل دوم نخستین‌جشنوارۀ تلویزیونی مستند با معرفی آثار برگزیده و تجلیل از محمدرضا اصلانی، شاعر، کارگردان و مستندساز شناخته‌شدۀ کشور، پایان می‌گیرد. مراسم اختتامیۀ فصل دوم جشنوارۀ تلویزیونی مستند، شنبه ۲۲مهر برگزار می‌شود. در این مراسم به‌پاس یک‌عمر فعالیت در عرصۀ مستندسازی از محمدرضا اصلانی، کارگردان مستندهای «جام حسنلو»، «بدبده»، «با اجازه»، «چنین کنند حکایت»، «تاری‌خانه»، «فهرج»، «مش اسماعیل»، «ابوریحان بیرونی»، «میراث شیشه» و ...، قدردانی خواهد شد.


«دستم را بگیر»
به تدوین رسید
مستند - مسابقۀ «دستم را بگیر» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سعید ابوطالب به مرحلۀ تدوین رسید. سعید ابوطالب، تهیه‌کننده و کارگردان «دستم را بگیر»، گفت: «تصویربرداری مجموعۀ تلویزیونی «دستم را بگیر» به پایان خود نزدیک می‌شود و هم‌زمان تدوین آن به‌صورت مجزا توسط هفت‌گروه تدوین آغاز شده است و به‌زودی از شبکۀ «افق» پخش خواهد شد. ابوطالب، کارگردان این مجموعه، گفت: «مسابقۀ «دستم را بگیر» یک رئالیتی‌شو در قالب مستند- مسابقه است که راه‌حل‌های ساده برای حل آسیب‌ها و مشکلات اجتماعی را میان گروه‌های داوطلب به رقابت گذاشته است.».


«صبح به‌خیر ایران» پوست می‌اندازد
سری جدید این برنامه قرار است از ٢٢مهر روی آنتن شبکۀ «یک» برود. سیداقبال واحدی، که نماد برنامه است، نیز در این برنامه حضور دارد. سری جدید «صبح به‌خیر ایران» با سری قبلی این برنامه متفاوت شده است.
itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس