عاملان تیراندازی در تربت‌ حیدریه دستگیر شدند

چهار نفر از افرادی که با تیراندازی در تربت‌حیدریه موجب ایجاد رعب و وحشت شده بودند ظهر دیروز دستگیر شدند.
به گزارش شهرآرا، شامگاه سه‌شنبه شلیک چند گلوله در شهرستان تربت‌حیدریه آرامش مناطقی از این شهرستان را مختل کرد و باعث ایجاد رعب و وحشت شد.
با اعلام این گزارش، ‌بلافاصله عوامل انتظامی در محل حاضر شدند و مشخص شد یکی از طرفین درگیری مالک یک نمایشگاه خودرو بوده است که افرادی، با یورش به محل کار این فرد، اقدام به تیراندازی به مغازه و خودروِ او کرده‌اند.
فرمانده انتظامی تربت‌حیدریه به فارس گفت: «شب چهارشنبه در تربت‌حیدریه، یک نفر، با مراجعه به بنگاه معاملات خودرو، بر اثر اختلاف مالی با صاحب بنگاه، اقدام به تیر‌اندازی کرده بود.».
سرهنگ آقابیگی افزود: «بررسی‌ها نشان داد این تیراندازی از سوی یکی از دو طرف دعوا با هدف ترساندن فرد دیگر و با اسلحۀ شکاری انجام شده که شلیک با این اسلحۀ شکاری از نوع ساچمه‌ای کمرشکن صدای زیادی ایجاد کرده
است.».
وی با اشاره به ایجاد رعب و وحشت میان افراد حاضر در این بنگاه بیان کرد: «تیمی از مأموران انتظامی این شهرستان، پس از این حادثه، تحقیقات خود را با توجه به اظهارات مالک این نمایشگاه خودرو آغاز کردند.».
فرمانده انتظامی تربت‌حیدریه ادامه داد: «بررسی‌ها ادامه یافت تا اینکه ظهر دیروز چهار نفر از متهمان این تیراندازی دستگیر شدند.».

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس