در حرف مردم امروز مطرح شد؛ هزینۀ زیاد پارک در پارکینگ فرودگاه

اينجا تريبوني براي بيان نظرات، انتقادات، مشكلات و درخواست‌هاي شما شهروندان است كه مي‌توانيد از طريق روش‌های ذيل، آن‌ها را با ما در ميان بگذاريد.
﷯پيامك: ٣٠٠٠٧٢٨٩
تارنما: shahraraonline.com
اينستاگرام: shahraranews@
تلگرام:٠٩١۵۴٢٩۴۵٨٠
رایانامه: info@shahrara.com
تلفن: ۵-٣٧٢٨٨٨٨١-٠۵١
﷯ مراجعه حضوری

﷯٠٩٢١٠٠٠۵۵٨ خداقوت! رفته بودیم فرودگاه مشهد. حدود ٣٠ تا ۴۵ دقیقه پارکمان طول کشیده بود. موقع خروج از پارکینگ فرودگاه داخلی مسئول در خروجی پارکینگ گفت ٢۵٠٠ تومان هزینۀ پارک می‌شود، ولی هیچ‌گونه رسیدی نداد. جهت شفاف‌سازی مبلغ واقعی پارک یک مانیتور جلوِ دکه بگذارند که مبلغ واقعی را نشان دهد. این‌گونه جلوِ سوءاستفاده‌های احتمالی گرفته می‌شود.
٠٩١۵٠٠٠٩٧٩ چرا شهرداری برای جلوگیری از ساخت‌و‌سازهای غیر‌مجاز با گذشتن بلوکه جلوِ ساختمان‌های پلمب‌شده پیاده‌رو را اشغال می‌کند؟! چه‌کسی جواب‌گوست؟! تو را به خدا یک فکر اساسی بکنید و راه دیگری برای تنبیه ‌این افراد بیندیشید.
﷯ شهرآرا: بلوکه‌های شهرداری برای پلمب ساختمان‌های غیرمجاز در‌مقابل همان ساختمان به‌کار می‌رود نه در پیاده‌روها. لطفاً برای رسیدگی به ‌این موضوع آدرس دقیق ‌این مکان را اطلاع دهید.
﷯٠٩١۵٠٠٠۵٣٣ ما پرسنل شهرداری مشهد به‌علت ناتوانی و تخلف بیمۀ تکمیلی شهرداری تقاضای تغییر بیمه را داریم. آقای شهردار! لطفاً رسیدگی کنید.
﷯٠٩١۵٠٠٠٧٠١ با سلام. بیمۀ تکمیلی پرسنل شهرداری بیمۀ «‌ایران» بود که به تعهدات خود به‌نحو‌احسن عمل می‌کرد، اما اکنون بیمۀ «شهر» متأسفانه به تعهدات خود عمل نمی‌کند و ما خواهان تغییر هستیم.
﷯٠٩٣٧٠٠٠٧١٨ چرا جلوِ پست مرکزی «امام خمینی ۵٠» باتوجه‌به داشتن تابلوِ «پارک مطلقاً ممنوع» پلیس راهنمایی‌و‌رانندگی با ماشین‌هایی که پارک می‌کنند برخورد نمی‌کند؟!
﷯٠٩١۵٠٠٠٢٠٣ سلام. ما پرسنل اتوبوس‌رانی ده سال است که برای مسکن «مهر» زندگی‌مان را فروخته‌ایم. نه پولمان را پس می‌دهند و نه مسکنی در کار است.
شهروند: سلام. بیش از سه هفته است که از تحصن سپرده‌گذاران مؤسسۀ مجاز «کاسپین» در‌مقابل قوۀقضائیه گذشته. قرار است به تخلفات مسئولان بانک مرکزی پیرامون مادۀ ٢٣۶ که با رأی قاطع ١٨٣ نمایندۀ مجلس تصویب شده رسیدگی و حکم صادر شود. رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس فرموده بودند که ‌این رسیدگی و صدور حکم بدون اطاله و تشریفات اداری است. لطفاً پیگیری فرمایید. پس چه شد؟!

بازخورد
﷯٠٩١۵٠٠٠۶٠۵ بازخورد مطلب «درخواست افزایش ساعت کاری اتوبوس‌ها» در صفحۀ ٢: من هم با شهروندی که درخواست افزایش ساعت کار اتوبوس‌ها در ۶ ماه دوم را داشتند موافقم. ساعت ٨:٣٠ شب واقعاً زود است. حتی برخی کلاس‌های بچه‌ها هم در این ساعت تمام نمی‌شود و ما برای تردد واقعاً مشکل داریم. از اهالی بولوار «بهمن» هستم.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس