نسخه پی دی اف

رئیس قوه قضائیه: با تدبیر دولت، تلاطم‌های بازار ارز حل شده است

رئیس قوه قضائیه روز دوشنبه در جلسه مسئولان عالی قضایی گفت: ایجاد ثبات در بازار ارز از مؤلفه‌های مهم اقتصاد کشور است و قوه قضائیه از سیاست‌های اخیر دولت برای ساماندهی و مدیریت بازار ارز حمایت کامل خواهد داشت. به گزارش روابط عمومی قوه قضائیه، آیت‌ا... صادق آملی لاریجانی با اشاره به التهابات اخیر در بازار ارز و تدابیر دولت برای مدیریت بازار اظهار کرد: بحمدا... با تدبیر دولت، تلاطم‌های موجود در بازار ارز تا حدی حل شده است، گرچه توقع داشتیم که دولت و بانک مرکزی زودتر وارد عمل شوند.
رئیس قوه قضائیه با تأکید بر پشتیبانی از تعادل در بازار ارز و مجموعه اقدامات برای بستر‌سازی این امر، تصریح کرد: نیروی انتظامی و سایر نهادهای امنیتی نیز برای اجرای سیاست‌های دولت در ساماندهی و مدیریت بازار ارز همکاری کامل خواهند داشت و امیدواریم که دولت نیز برخی کاستی‌های موجود را اصلاح کند تا تجار و بازرگانان نیز نگران فعالیت‌های خود نباشند.
آیت‌ا... آملی لاریجانی در ادامه سخنان خود با اشاره به در پیش بودن ٢٩ فروردین، روز ارتش، و سوم شعبان، روز بزرگداشت مقام پاسدار، این دو روز را به نیروهای مسلح و مردم ایران تبریک گفت و تصریح کرد: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی اعم از سپاه و ارتش موجب افتخار ملت بزرگ ایران هستند و از مرزهای اقتدار داخلی و خارجی کشور حراست می‌کنند.
رئیس قوه قضائیه یکی از علل هجمه‌های روزافزون کشورهای سلطه و اذناب منطقه‌ای آن‌ها به کشورمان را اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی دانست و اظهار کرد: این اقتدار، آن‌ها را به هراس افکنده و موجب شده است که مدام در جهت ایران‌هراسی گام بردارند، اما به خوبی می‌دانند که جمهوری اسلامی در مقام دفاع از خود به هیچ عنوان
کوتاه نخواهد آمد.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس