نسخه پی دی اف

مردم وجود بخاری‌های غیراستاندارد در مدارس را گزارش کنند

﷯مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی گفت: استفاده از بخاری‌های غیراستاندارد در مدارس، غیرقانونی است و مردم درصورت مشاهده این‌گونه بخاری‌ها در مدارس استان، آن را به اداره‌کل گزارش کنند.
جاسم حسین‌پور در گفت‌وگو با ایرنا افزود: در بررسی انجام‌شده و گزارش‌های دریافتی، هیچ‌یک از مدارس خراسان رضوی بخاری نفتی چکه‌ای ندارد. وی گفت: از مجموع ٧هزارو٢٠٠مدرسه در استان، ٢هزار مدرسه شرایط نصب سامانه حرارت مرکزی و موتورخانه را دارند که این امر مستلزم تخصیص اعتبار است.
وی افزود: در سه سال گذشته در ٢هزارو۵٠٠مدرسه با ١٨هزار کلاس درس، سامانه گرمایشی استاندارد و شوفاژ نصب و برای این امر، هزار و ۴٠٠میلیارد ریال هزینه شده است. درصورت تامین اعتبار، کار استانداردسازی سامانه‌های گرمایشی مدارس با سرعت بیشتری انجام می‌شود.
به‌گزارش شهرآرا، ٢١مهر بود که معاون فنی نظارت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور اعلام کرد: بیش از۴۰درصد از مدارس کشور به سیستم گرمایشی استاندارد مجهز نیستند و آموزش‌وپرورش در تلاش است که با یک برنامه زمان‌بندی سه‌ساله، بخاری‌های غیراستاندارد را از مدارس، جمع و بخاری‌های استاندارد را جایگزین آن‌ها کند.استانداردسازی گرمایش مدارس کشور از سال۹۲ آغاز شده است.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس